Namų ir sodo prekės - internetinė parduotuvė Sodasirnamas.lt
Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-V 8:00 - 16:00 val
Skambučiai 8:00 - 23:00 val

Tinklas nuo Kurmių 2 m pločio (30 g/m2)

  • Gamintojas: Marma
  • Prekės kodas: TN032
Plotis 2 m
Ilgis 1 m
Tankis 30 g/m2
Svoris 0,06 kg
Spalva Juoda
UV-Stbilizuota Taip
Prieglaudos zona 2 m2
Pakuotės tipas Ritinys
Medžiaga Polipropilenas (PP)
Galiojimo trukmė Daugiau kaip 20 metai
  • Prieinamumas: 3989
0,99€

  • Be PVM: 0,99€
Mažiausias užsakomas kiekis - 10
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos
Būkite tikri:
  • Kad išbandėme šio preke kokybę ir patikimumą
  • Prieš išsiunčiant produktas bus saugiai supakuotas
  • Prekės bus pristatytos per 2 dienas

Aprašymas

           Tinklai nuo kurmių yra esminis bet kurios gražiai prižiūrimos teritorijos atributas. Jis padeda apsaugoti veją nuo kurmių, bet netrukdo augalams vystytis. Tinklelis puikiai sutvarkys jūsų veją ir nepakenks graužikams bei augalams.

 

         

          Nerekomenduojama naudoti metalinio tinklo vejos apsaugai nuo kurmių, nes jis rūdija ir ilgainiui tampa trapus, o kurmiai gali lengvai jį pertraukti arba perkąsti. Geriausia apsauga nuo kurmių - plastikinis tinklas iš polipropileno, nes jis tvirtas, atsparus biologinei korozijai, puvimui, staigiems temperatūros pokyčiams ir atmosferos krituliams. 

 

 

 

 

 

 

Optimalus tinklelio dydis yra ne didesnis kaip 20x25 mm, nes apgamai yra maži 5-8 cm dydžio gyvūnai, todėl jie gali lengvai prasmukti pro didesnį tinklelį ir toliau kasti duobes sode.

 

 

 

 

 

 

         

 

 

          Tinklą labai lengva naudoti: dėl nedidelio svorio jį lengva transportuoti ir surinkti. Tinklui kloti nereikia specialisto pagalbos, todėl jums neturėtų kilti problemų jį kloti patiems. 
          Tinklas yra pakankamai elastingas, kad tolygiai gulėtų ant bet kokio tipo žemės.

          Polipropileninis tinklas yra labai ilgaamžis. Tai lemia medžiagos savybės. Jis nesugenda veikiamas drėgmės ar bakterijų, jam nekenkia žema temperatūra, jis nesioksiduoja ir nerūdija. Iš aukštos kokybės polipropileno pagamintas tinklelis yra chemiškai inertiškas! Būtent tai ir yra aplinkai nekenksmingo tinklo pagrindas - jis neišskiria jokių teršalų į dirvožemį.

          Plastikiniai tinklai gerai apsaugo nuo kurmių. Be to, jis stiprina veją.


          Klojant veją, tinklas klojamas 5-7 cm gylyje, o žemė pirmiausia nuimama. Tai šiek tiek užtrunka, bet rezultatas - jokių kurmių problemų dešimtmečius - to vertas!

Labai svarbu įrengti tinklą nuo kurmių tuo pačiu metu, kai klojate veją, nes esamą veją sunku pakeisti. 


 

 

Plastikinį tinklą nuo apgamų galima kloti dviem būdais:

  • Horizontaliai
  • Vertikaliai

 
Horizontalaus įrengimo nerekomenduojama atlikti, jei vejoje bus sodinami uogakrūmiai arba lapuočiai medžiai ir krūmai. Šis metodas tinka tik klojant veją!

Klodami horizontaliai, pašalinkite viršutinį dirvožemio sluoksnį ir išlyginkite visus paviršiaus nelygumus. Jei reikia, jei reikia, supilkite smėlio ar žvyro pagrindą, kad būtų užtikrintas drenažas arba sutvirtėtų pati veja.

Tinklą eilėmis klokite 10-15 cm atstumu ir saugiai pritvirtinkite prie žemės sąvaržomis arba plastikiniais kuoliukais.

Ant sieto paklokite derlingą dirvožemio sluoksnį, prieš tai persijotą ir išvalytą nuo akmenų, žvyro, piktžolių ir kitų šiukšlių. Jei ateityje planuojate sėti veją, užpildo sluoksnio storis neturėtų būti didesnis nei 5 cm, nes priešingu atveju kurmiai galės ieškoti maisto per tinklą. Jei reikia įrengti ritininę velėną, ją galima dėti tiesiai ant tinklo nuo kurmių.

 

          Tuneliuodamasis kurmis pakyla į viršų ir meta žemę, atsitrenkia į plastikinio tinklo užtvarą, negali jos įveikti ir yra priverstas eiti giliau po žeme arba į tą pusę, kur nėra tinklo (t. y. už tinklo saugomos teritorijos ribų).

 

 

 

Vertikalusis klojimo variantas naudojamas apsaugai nuo kurmių iš išorės ir tinka nedidelių plotų (iki 30 hektarų) savininkams.

Tinklas klojamas vertikaliai įkasant jį į žemę visu sklypo perimetru 50-80 cm gyliu, išvedant kraštus ant paviršiaus 20-30 cm. Jei sklypas aptvertas tvirtu 60-90 cm gylio juostiniu pamatu arba viena iš jo pusių ribojasi su keliu - užduotis palengvėja, nes tinklą nuo kurmių reikės įrengti tik iš neapsaugotos pusės.


Jei sklype jau yra kurmių ir nusprendėte įrengti tik perimetrinį tinklelį (t. y. nekloti jo papildomai visame plote), pirmiausia turite sugauti kurmis ir išvežti juos už sklypo ribų. Priešingu atveju jie ir toliau gadins jūsų veją ir sodo lysves.

 

 

 

 

 

 

 

Yra du tinklelio nuo kurmių tvirtinimo variantai:

Specialūs iš plastiko pagaminti tinklelio nuo kurmių smeiges
Universalūs tvirtinimo smeiges, skirti skirtingiems plevelems, pagaminti iš cinkuoto metalo, atsparaus korozijai. 

 

 

 

 

 


 

Susijusios prekės

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai