Namų ir sodo prekės - internetinė parduotuvė Sodasirnamas.lt
Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-V 8:00 - 16:00 val
Skambučiai 8:00 - 23:00 val

Labai vertiname savo naudotojų privatumą. Naudodamiesi internetu galite būti visiškai ramūs dėl savo asmeninės informacijos privatumo.
Duomenys, kuriuos naudotojai pateikia pildydami registracijos formą arba atlikdami kitas operacijas, bus naudojami tik "Sutikime dėl siuntimo" nurodytais atvejais. Asmeninė informacija pirmiausia naudojama konkrečių produktų ir paslaugų kūrimo tikslais.

Svetainei reikalingi duomenys
Svetainėje reikalingi duomenys yra tie, kurie pildomi registracijos formoje, t. y. Vardas, pavardė ir el. pašto adresas. Taip vartotojas savanoriškai sutinka gauti laiškus iš sodasirnamas.lt.

Asmeninės informacijos rinkimo tikslas.
Vienintelis informacijos apie naudotoją naudojimo tikslas - naujienlaiškių siuntimas į jo el. paštą. Registracijos formoje įrašytas vardas ir pavardė yra būtini asmeniniam ryšiui palaikyti. Įmonės laiške gausite informacijos apie akcijas, nuolaidas ir įdomius pasiūlymus.

Visa pateikta informacija nebus perduota trečiosioms šalims. Vienintelė šios taisyklės išimtis gali būti teisinių reikalavimų vykdymas, kuris numatytas Susitarime. Asmeniniai vartotojų duomenys saugomi specialiuose getresponse.com serveriuose, kuriuose visa informacija yra apsaugota. Vartotojas turi teisę atsisakyti prenumeratos. Tuomet jo vardas ir el. pašto adresas bus automatiškai pašalinti iš duomenų bazės. Tereikia vieno paspaudimo ant atitinkamo elemento, esančio kiekviename gautame el. laiške.

Kaip naudojami asmens duomenys
Svetainėje sodasirnamas.lt naudojami "Google Analytics" paslaugos slapukai ir informacija apie vartotojus.
"Google Analytics" renka duomenis apie lankytojų judėjimą svetainėje. Ši kontrolė leidžia mums pagerinti ir pagerinti svetainės veikimą. Taikant šį metodą galima geriau orientuotis į lankytojų pageidavimus ir kurti naudotojams įdomų turinį. Kiekvienos naršyklės nustatymuose galite uždrausti siųsti slapukus arba nurodyti, kad kiekvieną pateikimą reikia patvirtinti. Atlikę šiuos veiksmus, žinoma, negalėsite dalytis informacija apie savo naršymo įpročius, tačiau kai kurios svetainės ir funkcijos bus neprieinamos.

Privatumo apsauga
Taikome įvairias saugumo priemones, įskaitant administracines, valdymo ir technines, kad apsaugotume naudotojo informacijos konfidencialumą. Pagal tarptautinius kontrolės standartus ne tik renkame duomenis, bet ir esame visiškai atsakingi už jų saugojimą. Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas supranta, kaip svarbu laikytis būtinos kontrolės ir Susitarime nustatytų standartų bei gairių.
Tačiau, nepaisant aukšto jūsų asmens duomenų apsaugos lygio, yra tam tikrų taisyklių, kurių taip pat privalote laikytis. Dirbdami internete būkite atsargūs ir nesidalykite savo asmeniniais duomenimis.
Mūsų kūrėjai daro viską, kas įmanoma, kad užkirstų kelią informacijos nutekėjimui, neteisėtam asmens duomenų naudojimui ir keitimui. Jokia internetinė paslauga negali suteikti 100 % garantijos, nes niekas nėra apsaugotas nuo neautorizuoto sistemos įsilaužėlio. Įsilaužėlių ataka gali sudaryti sąlygas kitiems asmenims gauti duomenis.
Jei tam tikros privatumo politikos dalys pasikeis, visiems naudotojams apie tai bus pranešta el. paštu. Norėdami išsiaiškinti bet kokius klausimus tiesiogiai su svetainės administracija, galite siųsti el. laišką adresu sodasirnamas.lt@gmail.com.