Namų ir sodo prekės - internetinė parduotuvė Sodasirnamas.lt
Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-V 8:00 - 16:00 val
Skambučiai 8:00 - 23:00 val

Metalines cinkuota smeiges 15 х 7 cm, 25 vnt

  • Gamintojas: Bradas
  • Prekės kodas: MP903
Ilgis 15 cm
Plotis 7 cm
Storis 2.5 mm
Svoris 0.5 kg
Medžiaga Cinkuotas metalas
Galiojimo trukmė Mažiausiai 5 metai
  • Prieinamumas: Išparduota
5,00€

  • Be PVM: 4,13€
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos

Aprašymas

Metalinės cinkuotos sąvaržos yra geriausias sprendimas įvairioms plėvelėms, agrotekstilei ir kitoms neaustinėms medžiagoms, lašelinio drėkinimo sistemoms, žarnoms ir įvairiems tinklams tvirtinti - šiltnamiams ir gėlynams, sodo sklypams ir daržams. Jie lengvai ir patikimai laiko medžiagas ant žemės paviršiaus. Net smarkus lietus negalės pažeisti tvirtinimo, jei jis tinkamai atliktas naudojant laikiklius.

 

 

         

 

           Agroplėvelės ilgaamžiškumas priklauso nuo jos kokybės. Tai taikoma ir žemės dangoms. Neaustinių medžiagų ilgaamžiškumas priklauso nuo tvirtinimo detalių. Todėl geriau rinktis cinkuotas U formos metalines sąvaržas. Plastikiniai neužtikrins nei reikiamo agrotekstilės montavimo sandarumo, nei jos atsparumo smūgiams ir pažeidimams.

           Kiekvienos kabės aukštis - 20 cm. Kiekvienos sąvaržos aukštis - 20 cm. Tai idealiai tinka kokybiškam įtvirtinimui net ir minkštame, labai puriame dirvožemyje. U forma padidina tvirtumą ir palengvina tvirtinimą.

           Metalinis spaustukas pagamintas iš aukštos kokybės plieno ir gali atlaikyti nuo -80 °C iki +100 °C temperatūrą. Jis atsparus korozijai, bakterijoms ir grybeliams, yra lengvas ir praktiškas naudoti, veiksmingai pritvirtina medžiagą prie dirvožemio. 

Susijusios prekės

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai