Namų ir sodo prekės - internetinė parduotuvė Sodasirnamas.lt
Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-V 8:00 - 16:00 val
Skambučiai 8:00 - 23:00 val

Agrotekstilė 0.6x100 m (100g/m2)

  • Gamintojas: YARDEN
  • Prekės kodas: MP061
Ilgis 100 m
Plotis 0.6 m
Storis 100 g/m2
Svoris 6 kg
Spalva Juoda
UV-Stbilizuota Taip
Prieglaudos zona 60 m2
Vandens pralaidumas Taip
Oro pralaidumas Taip
Medžiaga PP
Galiojimo trukmė Min. 7 metai
Kilmės šalis Grakija
  • Prieinamumas: 62
39,00€

  • Be PVM: 32,23€
Užsisakykite 1 paspaudimu
Mes jums perskambinsime ir pateiksime daugiau informacijos

Aprašymas

          Vienas iš technologinių sprendimų sodininkystėje ir daržininkystėje, leidžiančių auginti augalus per trumpesnį laiką, mažinant darbo imlumą ir didinant produktyvumą, nes atsisakoma tarpueilių ravėjimo, purenama dirva ir mažinamas lysvių laistymo skaičius, yra mulčiavimas.
          Šiandien žemės ūkio rinkoje siūloma įvairių mulčiavimo medžiagų: mulčiavimo plėvelė, agroplevelė taip pat tarp ūkininkų populiariausia agrotekstilė.

          100 g/m2 tankio "YARDEN" Agrotekstilė idealiai tinka privačioms teritorijoms:

 

Pakeltos Lysves

Šiltnamiams

Po mulču

 

Lysvėms

Ūkininkai

 

Po terasomis

Alpinariumas

 

Medelynuose

Medelynuose

 

Agrotekstilė yra universali sodininkystės medžiaga, nes ją galima naudoti įvairiais būdais. Tai gali padėti jums atsikratyti nereikalingo darbo sode ir pagražinti jūsų sklypą, kai jis naudojamas kraštovaizdžio formavimui.

 

 

Agrotekstilė yra labai universali dėl savo charakteristikų ir savybių:

 

1. Agrotekstilė yra pralaidi vandeniui ir orui, todėl padeda išlaikyti dirvožemio kokybę ir netrukdo augalams augti. Agrotekstilės struktūra yra išausta ir turi mažas skylutes, kurios praleidžia viską, bet nepraleidžia žolės. Be to, po agrotekstilę ant žemės ir ant pačios agrotekstilės neauga pelėsis ir grybelis.

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

2. Slopina piktžolių ir žolės augimą, nes sugeria saulės spindulius, bet nekenkia augalams.


3. turi apsaugą nuo UV spindulių. Kadangi agrotekstilę nuolat veikia saulės spinduliai ir ji yra juodos spalvos, į ją dedama priedo, kuris dar labiau apsaugo medžiagą nuo saulės spindulių.


4. Ilgas tarnavimo laikas. Dėl kokybiškų priedų galima pasiekti ilgą tarnavimo laiką. Mūsų agrotekstilė Rytų Europos regione tarnauja mažiausiai 7 metus, o praėjus 7 metams ji praranda tik apie 30 % savo savybių, nesuyra ir gali būti naudojama dar ilgiau.


5. "Agrotextile" padeda greičiau įšildyti dirvožemį. Kadangi jis yra juodas, jis ne atstumia, o sugeria saulės spindulius, todėl šildo žemę ir išlaiko šilumą naktį, kai šalta. Taip derlių galėsite nuimti 1-2 savaitėmis greičiau. Jei naudojate agrotekstilę, augalai ir uogos nesiliečia su dirvožemiu, o derlius bus švarus tiesiai nuo lysvės. 


6. Agrotekstilė taip pat naudinga žiemą. Jis apsaugo žemę nuo greito įšalo, o dirvožemis įšąla tolygiai, todėl apsaugomos augalų šaknys.


7. 100 g ir daugiau "Agrotextile" yra pakankamai tvirta medžiaga, kuria galima saugiai vaikščioti ir nuimti derlių. Tai medžiaga, kuri, priešingai nei plėvelė ir spunbondas, kurie gali plyšti, gali atlaikyti daugelį naudojimo metų, nesulūžti ir neprarasti savo kokybės. 

 

 

 

 

 

 

         

         

         Ant agrotekstilės yra žalios juostelės, kad būtų lengviau pasodinti daigus.

         Žalios spalvos juostelės dedamos per visą ritinio ilgį kas 15 cm.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaminant agrotekstilę, jos kraštai nupjaunami ir ultragarsu užsandarinami. Jei reikia formuoti ir pjaustyti agrotekstilę, primygtinai REKOMENDUOJAME pjaustyti Termo Peiliu arba Lituoklu. Tai neleis agrotekstilei sutrupėti į siūlus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esminis agrotekstilės atributas yra tvirtinimo Smėigė.

Yra dviejų rūšių:

  • Plastikinis 
  • Cinkuotas metalas

 

 

 

Metaliniai laikikliai nerūdija ir dėl cinko dangos, kuri apsaugo nuo korozijos, naudojami ilgai. Juos labai lengva ir patvaru kloti, nes jie eina tarp agrotekstilės siūlų, tačiau jie yra brangesni.

 

 

 

 

 

 

 

Plastikinės sąvaržos skiriasi savo kaina ir, kaip ir metalinės sąvaržos, gerai pritvirtina agrotekstilę prie žemės, tačiau jas sunku nuimti nuo žemės ir jos gali pažeisti medžiagą. Eksploatavimo trukmė taip pat yra gana ilga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susijusios prekės

Apžvalgos (0)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai 
 Gerai