Namų ir sodo prekės - internetinė parduotuvė Sodasirnamas.lt
Mūsų
telefonai
Darbo grafikas
I-V 8:00 - 16:00 val
Skambučiai 8:00 - 23:00 val
Jums nereikia nerimauti dėl prekių kokybės mūsų parduotuvėje, mes perkame tik iš patikrintų gamintojų arba jų atstovų, kuriais pasitikime ir norėtume patys naudoti jų gaminius. Gavę prekes, turėtumėte patikrinti, ar jos neturi defektų, nes visi, net ir mūsų tiekėjai, turi defektų. Tokiu atveju nemokamai pakeisime prekes naujomis ir apmokėsime grąžinimo išlaidas.
Jūsų patogumui parengėme kuo tikslesnį ir aiškesnį kiekvieno atskiro gaminio aprašymą, nurodėme visus įvairius parametrus, kurių gali prireikti renkantis gaminį, ir viską galite sužinoti po gaminiu esančiame aprašyme, o ne fiziškai būnant parduotuvėje ir pateikti užsakymą internetu, negaišdami laiko kelyje.
Kaip įtraukti užsakymą į krepšelį Svetainėje po kiekviena gaminio kortele yra žaliai paryškinta eilutė "Į krepšelį". Paspaudę šią piktogramą, jūs įtraukiate prekę į krepšelį ir esate raginami pereiti į krepšelį, kad galėtumėte pateikti užsakymą arba tęsti tolesnį prekių pasirinkimą. Į krepšelį įdėję prekę, turite pasirinkti prekės kiekį, automatiškai bus pridėta tik viena tokia prekė, jei reikia daugiau (dviejų, trijų ir t. t.), galite tai pataisyti krepšelyje.
Mūsų internetinėje parduotuvėje užsakymą padarėme kuo paprastesnį. Kai nueisite į pirkinių krepšelį, viršutiniame kairiajame kampe pamatysite nedidelį langą - tai jūsų pirkinių krepšelis su pasirinktomis prekėmis. Visi kiti laukai yra užsakymo pateikimo laukai. Krepšelyje įveskite adresą, kuriuo turėtume išsiųsti užsakymą, o dešinėje skiltyje pasirinkite savo kontaktinę informaciją, pristatymo būdą ir mokėjimo būdą. Štai ir viskas - jūsų užsakymas jau surinktas.
Pristatome į bet kurį Lietuvos miestą ir miestelį, taip pat į kitas Baltijos šalis. Pristatymas vidutiniškai trunka 1-2 dienas. Iš mūsų sandėlio išsiunčiama kitą dieną po užsakymo arba tą pačią dieną, jei užsakoma iki 15 val. Siuntas pristato kurjerių tarnybos Venipak, DPD, LP Express, Ziticity.
Pristatymo kainą galite sužinoti pateikdami užsakymą (pristatymo būdo pasirinkimo lange). Taip pat galite siųsti mums el. laišką, nurodydami savo adresą ir užsakymo pavadinimą, ir mes atsakysime per 20-30 minučių. Taip pat galite skambinti mums kontaktų skiltyje nurodytu telefono numeriu.
Jei prekės yra sandėlyje, galime jas paruošti per 10-15 minučių, kad galėtumėte iš karto atsiimti. Tačiau iš karto po užsakymo pateikimo su jumis susisieksime ir patvirtinsime užsakymą.
Mokėti galite internetinėje parduotuvėje, pirkinių krepšelio skiltyje, naudodami bet kurį jums patogų banką. Galite mokėti banko pavedimu pagal sąskaitą faktūrą, kuri jums bus išsiųsta paštu. Galite sumokėti grynaisiais pinigais atsiimant iš mūsų sandėlio arba atsiimant per kurjerį.
Gaminį galite grąžinti arba pakeisti per 14 dienų, jei jis netinka arba turi gamybos defektą, laikantis toliau nurodytų sąlygų: Jei produktas nebuvo naudotas! Priimame prekes su atidaryta pakuote.
Prekes galite grąžinti per 14 dienų. Per 14 dienų privalote pranešti mums paštu, nurodydami gaminio pavadinimą ir savo vardą bei pavardę. Mes sumokėsime už grąžinimą. Gavę grąžintą gaminį, per 1-2 dienas grąžinsime pinigus į jūsų sąskaitą.
Galite susisiekti su mumis mobiliuoju telefonu - +37065449559 ir +37063097554 El. paštas: sodasirnamas.lt@gmail.com, maksim.hlushakou419@gmail.com. Arba mūsų "Facebook" puslapyje - @sodasirnamaslt, https://www.facebook.com/sodasirnamaslt
Jei norite įsigyti didelį prekių kiekį arba tapti nuolatiniu klientu, galite skambinti šiuo numeriu - +37065449559 arba rašyti el. paštu maksim.hlushakou419@gmail.com ir aptarti visas detales bei susitarti dėl kainų.
Mūsų visų produktų kainos yra labai mažos, o tai mums pavyksta išlaikyti, nes esame internetinė parduotuvė. Tačiau reguliariai skelbiame akcijas daugeliui produktų. Apie jas galite sekti mūsų svetainėje arba užsiprenumeruoti mūsų "Facebook" puslapį, kuriame skelbiame visas akcijas, kad nieko nepraleistumėte! Taip pat turime amžiną pasiūlymą įsirengti sodą ir namus su sodasirnamas.lt ir gauti 15 % nuolaidą galutinei krepšelio sumai. Norėdami tai padaryti, turite nusipirkti 5 skirtingus daiktus. Taip pat siūlome pirkti prekes mūsų parduotuvėje nuo 300 eurų ir daugiau ir gauti 10 % nuolaidą galutinei krepšelio sumai (netaikoma sodo baldų kategorijai). Be to, rugpjūčio-vasario mėnesiais, pradedant antruoju pirkimu parduotuvėje, visoms prekėms bus taikoma 10 % nuolaida. Net jei pirkote pavasarį ar vasarą, o antras, trečias, ketvirtas ir t. t. pirkimas vyksta šiuo laikotarpiu, gausite nuolaidą. Specialus pasiūlymas kraštovaizdžio tvarkytojams. Jei esate kraštovaizdžio architektas, galime pasiūlyti jums bendradarbiauti ir susitarti dėl unikalios, abiem pusėms tinkamos produktų pristatymo kainos jūsų projektams! Susisiekite su mumis: +37065449559, maksim.hlushakou419@gmail.com